Сумнівний фіскальний чек перший дзвінок до перевірки з боку ДФС

Сумнівний фіскальний чек перший дзвінок до перевірки з боку ДФС

Нещодавно Державною фіскальною службою (ДФС) України була введена в тестовому режимі система E-Receipt, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check. Завдяки цій програмі можна отримати інформацію про здійснені розрахункові операції в будь-якій торговельній точці будь-якого населеного пункту країни. Щоб знайти і переглянути фіскальний чек необхідно ввести: дату і час видачі чека, фіскальний номер РРО (для традиційних РРО).

Головною новиною, стало те, що сумнівний фіскальний чек може стати причиною для проведення перевірки ДФС, адже вже були встановлені випадки невідповідності отриманих споживачами розрахункових документів при здійсненні готівкових розрахунків з електронними копіями цих розрахункових документів, переданих відповідними РРО в ДФС.

Споживачі мають право направляти в ДФС письмові повідомлення з питань невідповідності в чеках з додатком копій отриманих розрахункових документів. У такому разі будуть проведені відповідні контрольно-перевірочні заходи з боку ДФС.

Крім того, користувачі можуть відправити в ДФС електронного листа з фото сумнівного чека, щодо якого також буде здійснена перевірка.