Оформлення віз

Оформлення віз
Незважаючи на те, що громадяни України можуть вільно в’їжджати до 128 країн, проблеми отримання віз нікуди не поділися. Адже якщо мова йде про тривале перебування, про навчання або, тим більше, роботу – для відвідування більшості туристично безвізових країн доведеться заздалегідь потурбуватися про відповідний дозвіл. Самостійне оформлення візи часто призводить до відмови. Тому не варто ризикувати, тим більше що сьогодні фахівці компанії «Київ Бізнес Консалтинг» надають і послуги візового супроводу.

 

 

Які типи віз можна оформити в «Київ Бізнес Консалтинг»?

За підтримки «Київ Бізнес Консалтинг» можна оформити візу в будь-яку країну світу і за будь-якої мети візиту:

 • туризм;
 • бізнес;
 • гостьовий візит по запрошенню;
 • для роботи;
 • для навчання (студентська) тощо.

Потрібно врахувати, що подібні дозвільні документи оформлюються на термін від декількох днів до декількох років. І терміни розгляду посольствами та консульствами поданих на візу документів різняться. У компанії «Київ Бізнес Консалтинг» можливо також термінове оформлення візи в тих консульствах, посольствах і візових центрах, де така опція можлива.

Що входить в комплекс послуг візової підтримки?

Звернувшись за оформленням дозвільних документів для поїздки за кордон, кожен клієнт отримує комплекс візових послуг в Києві:

 • первинну консультацію з питань оформлення візи у вашому конкретному випадку;
 • запис на подачу документів;
 • професійну допомогу у формуванні пакета документів і заповненні анкети;
 • допомога в оформленні запрошення, надання рекомендацій;
 • допомога в оформленні обов’язкового медичного страхування тощо.

Також фахівці компанії підготують клієнта до співбесіди в консульстві або посольстві. Це важливий етап оформлення візи в Україні. Успіх його проходження залежить і від об’єктивних чинників, і від суб’єктивної думки працівника посольства. Набагато простіше і дешевше сумлінно підготуватися до нього, ніж отримати відмову через, наприклад, хвилювання під час інтерв’ю.

Крім цих послуг, клієнти можуть доручити співробітникам компанії бронювання квитків і готелів, замовити переклад і легалізацію документів для країни, в яку вони їдуть.

Як будується робота з візовим відділом компанії «Київ Бізнес Консалтинг»?

Коли клієнт визначився з датами (хоча б приблизними), метою і термінами поїздки, настає дуже вдалий час для звернення за професійною допомогою в оформленні візи: в Києві це зробити простіше.

Співпраця з «Київ Бізнес Консалтинг» будується наступним чином:

 1. Клієнт повідомляє всю інформацію про поїздку і надає базові документи.
 2. Фахівці «КБК» консультують його стосовно нюансів оформлення візи в Україні саме для обраної країни, формують пакет документів відповідно до вимог посольства, додають відсутні по можливості / необхідності.
 3. Підготовлюють заявника до інтерв’ю в посольстві.

Співробітники візового відділу компанії супроводжують клієнта в посольство / консульство / візовий центр, а після отримання позитивного рішення по візі, забирають паспорт з візою, можуть забронювати номер в готелі і квитки за бажанням клієнта. Також вони нададуть всю необхідну інформацію з приводу безпечного перетину кордону, умов в’їзду в країну і виїзду з неї.

Документи на візу

Дипломатичні установи кожної країни пред’являють свої вимоги до документів для оформлення візи в Україні. Як правило, стандартний перелік документів для оформлення візи включає:

 • закордонний паспорт: термін дії – не менше 3 місяців із запланованого дня закінчення терміну дії запитуваної візи;
 • оригінал і копію громадянського паспорта (всі сторінки);
 • дві фотографії 3,5 × 4,5 см;
 • довідку з місця роботи або навчання – для працевлаштованих, студентів, школярів;
 • пенсійне посвідчення – для пенсіонерів з будь-якої підстави;
 • свідоцтво про народження – для дітей до 14 років.

У центрі візових послуг відбувається заповнення анкети та інших документів, які вимагає посольство конкретної країни. Врахуйте, що для коректної подачі інформації співробітнику можуть знадобитися відомості про місце вашого народження, склад сім’ї, батьків, місце роботи, із зазначенням повної назви та контактних даних тощо.

Оформлення віз в Києві для самостійної подорожі неповнолітніх вимагає надання нотаріально засвідченої заяви від батьків про те, що вони не заперечують проти поїздки.

Вартість оформлення візи

Скільки коштує оформити візу залежить багато в чому від країни – дипломатичні установи кожної з них встановлюють свої ставки консульського та сервісного зборів.

У будь-якому випадку варто зв’язатися з представниками компанії «КБК», щоб з’ясувати ціну оформлення візи необхідного вам типу.

Отримання дозволу на в’їзд і перебування в країні – відповідальна справа, яка потребує професійного підходу. Адже часто ціна питання – це не просто вартість сплаченого консульського збору, який не повертається у разі відмови, а складність повторного оформлення візи після самої відмови, тому що інформація про відмову залишається в системі посольства.