Отримати дозвіл на працевлаштування іноземців можна буде через ЦНАП

Отримати дозвіл на працевлаштування іноземців можна буде через ЦНАП

Київський міський центр зайнятості інформує, що починаючи з 21.11.2018 року зміниться порядок надання послуг з видачі дозволів, продовження дії дозволу та внесення зміни до дозволу. Проте, як і раніше всю інформацію стосовно дозволів та інші відомості щодо працевлаштуванню іноземців можна отримати на сайті Київського міського центру зайнятості та Центрах надання адміністративних послуг м. Києва.

Відтепер (з 21.11.2018р.), відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014р. №523-р.», прийом документів щодо видачі дозволу, продовження дії дозволу, внесення змін до діючого дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, укладеної копії трудового договору (контракту) з іноземцем чи особою без громадянства та отримання виготовлених дозволів буде проводитись в Київському міському центрі зайнятості та Центрах надання адміністративних послуг м. Києва.

Та вже починаючи з 01.12.2018р. всі вище вказані дії будуть проводитись виключно в Центрах надання адміністративних послуг м. Києва без прив’язки до місця реєстрації компанії.