Бізнес запрошення в Україну

ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ПАРТНЕРІВ

Бізнес запрошення в УкраїнуЯкщо у Вас виникла потреба запросити іноземного партнера в Україну для підписання договорів, ведення ділових переговорів, бізнес-зустрічей, для презентації товарів чи послуг, відвідування конференцій / виставок або іншої бізнес діяльності в Україні, Вам необхідно буде оформити бізнес запрошення для іноземця в Україну.

На підставі ділового запрошення в Україну іноземець зможе звернутися в консульство України для оформлення бізнес візи в Україну. Цю процедуру необхідно дотримуватися тим іноземним громадянам, у яких візовий режим в’їзду в Україну.

Бізнес запрошення для іноземців в Україну (Запрошення для ділового партнера в Україну) – це оформлений відповідно до чинного законодавства документ, який є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном короткострокової візи із зазначенням мети поїздки, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Мета поїздки позначається цифрами: C-01 – ділова.

Іноземці та особи без громадянства в’їжджають в Україну за наявності паспортного документа та отриманої в установленому порядку візи, якщо інше не передбачено законодавством або міжнародними договорами України.

Правила оформлення іноземцям та особам без громадянства візи та перелік документів, необхідних для її отримання, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Рішення про оформлення візи приймається в установленому порядку дипломатичним представництвом або консульською установою України.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 118 підставою для оформлення візи на в’їзд в Україну є бізнес запрошення в Україну, оформлене відповідно до вимог законодавства від імені юридичної особи (приймаючої сторони), зареєстрованої в Україні.

Бізнес запрошення в Україну оформляється на офіційному бланку юридичної особи / компанії, яка запрошує ділового партнера в Україні. В даному запрошенні повинні бути вказані:

  • всі деталі ділової поїздки в Україну;
  • ідентифікаційні дані іноземця, на чиє ім’я оформлюється запрошення;
  • дані юридичної особи (приймаючої сторони) в Україні;
  • ряд іншої інформації і вимог.

Юридична компанія «Київ Бізнес Консалтинг» спеціалізується на міграційному законодавстві, візових та інших супутніх послугах. Спеціалісти КБК нададуть вам консультацію, допоможуть правильно скласти ділове бізнес запрошення в Україну та інші необхідні документи, виходячи з усіх деталей, які вимагає українське законодавство, враховуючи всі підводні камені, з якими ви могли б зіткнутись, оформлюючи документ самостійно.

Щоб дізнатися ціну або задати інші питання менеджеру, заповніть форму зворотнього зв’язку (онлайн-замовлення), напишіть на e-mail або зателефонуйте нам.

Для більш детальної інформації, зв'яжіться з нами:

welcome@kbconsult.com.ua kbc-ltd @kbcsupport
З повагою колектив ТОВ "Київ Бізнес Консалтинг"