Реєстрація підприємств

Комплексна допомога при реєстрації підприємствв Україні

Готові відкрити свою справу? Перший крок до законного бізнесу – реєстрація підприємства в Україні.Для більшості підприємців-початківців ця процедура пов’язана з безліччю питань: який порядок реєстрації, які документи для цього потрібні, скільки це коштує і т. д. Ще більше питань виникає, коли засновником нової організації виступають іноземні громадяни.

Реєстрація підприємств

Звичайно, з усіма нюансами можна розібратися – якщо є час і бажання вивчати українське законодавство, зокрема Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, Цивільний та Господарський кодекси, а також ряд інших нормативних актів. Тим же, хто вважає за краще витрачати час на розвиток бізнесу, а не на паперову тяганину, ТОВ «Київ Бізнес Консалтинг» надасть професійні юридичні послуги з реєстрації фірм в Києві. Наші юристи оформили безліч організацій різних форм власності, в тому числі дочірніх і спільних підприємств.

Послуги реєстрації підприємств під ключ

Перевага співпраці з нами – комплексна підтримка при створенні фірми. Ми готові підключитися на будь-якому етапі. Неодноразово до нас зверталися клієнти, у яких виникали труднощі в момент реєстрації (через помилки в документах або через непорозуміння з державним реєстратором) або в майбутньому (через проблеми з органами податкової служби та з інших причин). Щоб уникнути зайвих витрат часу і грошей, зв’яжіться з нами відразу після прийняття рішення про заснування бізнесу – ми допоможемо уникнути всіх можливих помилок і зареєструватися з першого разу. За бажанням клієнта починаємо співпрацю з аналізу ситуації, вибору оптимальної організаційно-правової форми та відповідної системи оподаткування (все це повинно бути визначено до реєстрації). Наші юристи також допоможуть з формуванням базових документів: статуту, протоколів і т. д.

Хочемо зауважити, що ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з кожним клієнтом і готові надати, окрім реєстрації та ліквідації підприємств, ще й додаткові послуги. ТОВ «Київ Бізнес Консалтинг» працює за разовими заявками і забезпечує абонентське обслуговування.

Як відбувається реєстрація підприємства в Україні: процедура в деталях

Щоб зареєструвати ТОВ, ПП або ФОП, заявнику потрібно звернутися до державного реєстратора – в центр надання адміністративних послуг або районну державну адміністрацію. З січня 2016 року реєстрацію також можуть здійснювати акредитовані нотаріуси. Перед цим необхідно зібрати пакет документів. Посадова особа (держреєстратор) зобов’язана розглянути заяву, після чого:

  • або приймається позитивне рішення і дані про нового підприємця/фірмі заносяться до Єдиного реєстру (заявнику надається документ, що підтверджує постановку на облік, – виписку з реєстру про державну реєстрацію);
  • або заявник отримує відмову з поясненнями і уточненнями, на підставі яких пунктів і статей закону прийнято негативне рішення.

Коли будуть усунені помилки в документації або інші причини, що послужили підставою для відмови, можна подавати документи повторно. Якщо ви замовите послуги з реєстрації в ТОВ «Київ Бізнес Консалтинг», все буде зроблено правильно з першого разу. Зверніть увагу, що реєстрація не обмежується тільки Єдиним реєстром – нову фірму потрібно зареєструвати і в інших державних інстанціях. Однак вам не доведеться бігати до податкової інспекції, органів статистики та соцфондів – постановку на облік в них здійснює реєстратор.

Щоб перевірити реєстрацію підприємства в Україні, досить зайти на електронний сервіс Міністерства юстиції та отримати відомості через відкритий реєстр.

Найважливіший елемент при реєстрації підприємства – документи

Основна складність для багатьох полягає якраз в зборі необхідної документації. Неповний набір і неточності в документах – одна з найчастіших причин відмови. Точний перелік залежить від організаційно-правової форми компанії. Замовивши у нас послуги з реєстрації юридичних осіб або ФОП, ви отримаєте детальні роз’яснення щодо обов’язкової документації. Зокрема, при реєстрації ТОВ (юридична особа) знадобляться:

  • рішення про створення підприємства;
  • два примірники установчих документів (статуту, установчого договору);
  • реєстраційна картка.

Пакет документації буде об’ємніше, якщо засновником є ​​нерезидент (юридична особа). В такому випадку, крім надання копії виписки з торгового або судового реєстру про реєстрацію юридичної особи, додатково доведеться легалізувати документацію в установленому порядку і перевести на українську мову.

Про вартість юридичних послуг «реєстрація фірм»

Точна ціна реєстрації підприємств в Києві визначається після того, як визначено список необхідних послуг. В одних випадках це може бути тільки подача документів, в других – підготовка установчої документації, в третіх – допомога з перекладу та нотаріального посвідчення. Наша компанія готова виконати весь список завдань, щоб звести вашу участь в процесі до мінімуму.

Для більш детальної інформації, зв'яжіться з нами:

welcome@kbconsult.com.ua kbc-ltd @kbcsupport
З повагою колектив ТОВ "Київ Бізнес Консалтинг"