Страховий поліс для отримання посвідки на проживання

Іноземцю, який прибуває в Україну з будь-якою метою, чи то туризм, навчання, чи робота, необхідна медична страховка. Вона стане гарантією того, що в надзвичайній ситуації людина отримає необхідний обсяг допомоги. Наявність полісу страхування для посвідки на проживання, для отримання освіти у вищих навчальних закладах, при працевлаштуванні є критичною умовою.

Особливості та вимоги до медичних полісів іноземних громадян

Перелік послуг, які може отримати по страховому полісу іноземець в Україні, включає екстрену амбулаторну та стаціонарну допомогу, швидку і невідкладну допомогу, в тому числі стоматологічну.

Обов’язкове медичне страхування іноземців в Україні має відповідати наступним вимогам:

  • діяти весь час перебування іноземця в Україні;
  • забезпечувати необхідний рівень і якість допомоги в межах суми страхового покриття.

Залежно від мети прибуття в країну і статусу іноземця встановлюються різні вимоги до страховок. Так, страховка для візи в Україну повинна покривати 30 тис. євро. В її вартість входять і витрати на повернення в країну громадянства в разі проблем зі здоров’ям або летального випадку.

Для іноземних працівників не регламентується страхова сума, але важливо розуміти, що чим дорожчий поліс, тим більший спектр послуг за ним можна отримати. Іноземець до отримання посвідки на постійне проживання не може користуватися послугами державної медицини в повному обсязі. Для нього відкриті тільки приватні клініки, ціни на обслуговування в яких досить високі. Медичне страхування іноземних працівників дає їм, перш за все, впевненість в тому, що в разі форс-мажору вони не залишаться без допомоги.

Іноземні студенти також зобов’язані отримати поліс медичного страхування. Перелік послуг, які повинні надаватися в його межах, затверджений Кабінетом Міністрів України. Медичне страхування іноземних студентів – необхідна умова для їх зарахування до українських ВНЗ.

Для оформлення або продовження посвідки на тимчасове проживання необхідний поліс, який буде дійсний протягом терміну дії посвідки, тобто 1 рік (в окремих випадках – до 3 років, тоді оформлюються 3 бланка).

Як іноземному громадянину оформити медичну страховку

Туристи оформлюють страховку для в’їзду в Україну з покриттям 30 тис. євро. Київ Бізнес Консалтинг може надати скановану версію такого поліса для оформлення візи іноземцю в Україні. Іноземні громадяни можуть звернутися за полісом в ТОВ «КБК». Спеціалісти компанії:

  • проконсультують щодо питань медичного страхування іноземців в Україні;
  • підберуть оптимальний пакет послуг;
  • проконтролюють правильність заповнення страхового полісу.

Для того щоб оформити страховку для в’їзду в Україну, достатньо паспорта іноземного громадянина.

Якщо настає страховий випадок, витрати, пов’язані з ним, несе компанія, що видала поліс. Всі консультації щодо лікувального закладу, порядку страхового відшкодування і необхідних документів клієнт може отримати на лінії підтримки страховика, яка вказана на бланку страхового полісу.

Для більш детальної інформації, зв'яжіться з нами:

welcome@kbconsult.com.ua kbc-ltd @kbcsupport
З повагою колектив ТОВ "Київ Бізнес Консалтинг"