Гостьове (приватне) запрошення для іноземця в Україну


Гостьове (приватне) запрошення для іноземця в УкраїнуГостьове запрошення для іноземця в Україні є підставою для видачі йому короткострокової візи. Запрошення – документ затвердженого зразка, який можуть подавати як приватні особи, так і організації, підприємства, вузи, наукові, медичні установи тощо. Для кожного випадку передбачено свій порядок оформлення запрошення. В юридичній компанії «Київ Бізнес Консалтинг» допоможуть правильно скласти його і зібрати необхідний пакет документів.

Види запрошень

У 2017 році порядок видачі дозволів на в’їзд іноземних громадян або осіб без громадянства в Україну був змінений. Тепер виділяються наступні види запрошень:

 1. для оформлення візи С – короткострокової;
 2. для оформлення довгострокової візи типу Д.

Запрошення на короткострокове перебування можуть подавати і організації, і приватні особи. Як правило, це робиться:

 • з ініціативи організацій, підприємств, бізнес-структур, коли запрошуються іноземні фахівці для консультацій, обміну досвідом, бізнес зустрічей, переговорів тощо;
 • з ініціативи державних органів;
 • в приватному порядку, коли оформляється запрошення від фізичної особи для іноземця в Україну.

Запрошення для довгострокового перебування за візою Д оформлюють:

 • установи освіти, які запрошують на стажування / навчання студентів, аспірантів, викладачів;
 • державні організації;
 • інші структури, коли мова йде про довгострокове перебування іноземців в Україні, наприклад з метою роботи за контрактом.

В кожному конкретному випадку запрошення для іноземців оформлюються відповідно до мети візиту і статусу іноземного громадянина.

Приватне запрошення для іноземців

Приватне запрошення для іноземця оформлюється в тому випадку, якщо мова йде про приватний візит, наприклад до родичів або друзів.

Воно засвідчується нотаріально і повинно містити таку інформацію:

 • ПІБ і дані особи, яка запрошує;
 • ПІБ і дані запрошеної особи;
 • вказати ​​терміни і мету візиту;
 • зобов’язання особи, яка запрошує щодо матеріального забезпечення іноземця на час його візиту в Україну;
 • ряд іншої інформації і вимог.

До заяви необхідно додати копії паспорта запрошуючої сторони. У деяких випадках приватне запрошення для іноземця вимагає підтвердження родинних зв’язків та інших документів.

Терміни і вартість оформлення гостьового запрошення

Ціна гостьового запрошення для іноземця в Україну залежить від терміновості і складності формування пакету необхідних документів. Фахівці «Київ Бізнес Консалтинг» уважно розглянуть конкретний випадок і уточнять вартість комплексу послуг.

З чого почати?

Отже, якщо виникла необхідність запросити іноземця в Україну, почніть із дзвінка в компанію «Київ Бізнес Консалтинг». В ході консультації, очної або по телефону, з’ясовуються всі нюанси, включаючи вартість послуги, терміни і необхідний пакет документів.

У будь-якому випадку для оформлення гостьового запрошення фахівцям «Київ Бізнес Консалтинг» знадобляться:

 1. копія паспорта запрошуючої особи;
 2. копія діючого паспорта іноземця;
 3. анкетні дані іноземця.

Оформлення документів будь-якого типу і призначення – процедура клопітна, що вимагає часу, уважності, знання і дотримання формальностей. Результат звернення може залежати від правильності і коректності заповнення документів, точності формулювань.

Тому, зваживши всі ризики, порівнявши вартість і витрати свого часу, нервів і сил, багато хто воліє передоручити ці питання юристам, які мають великий досвід в оформленні подібних документів. Компанія «Київ Бізнес Консалтинг» надає широкий спектр юридичних послуг для приватних осіб і бізнесу. Не ризикуйте і ви, зверніться до професіоналів.